KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588439
nr 1358 8439
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 22x22 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:37:40
29/10 11:07:18
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko